Welcome!

MAKING THE BEST BEER POSSIBLE

Beciegast nveriti vitaesaert asety kertya aset aplicaboserde nerorem asipsumod itaut. Monsequntur magni dolores eonqui ratione voluptate msequise kertyias nesciunt, neque porro quisquam seridolore nuyfasas. Vertyu erauas aitaesa ertyasneo eniptaiades.

Welcome!

Oslavte u Nás

Narozeniny

Uspořádáme pro Vás narozeninovou oslavu na
přání.

Oslavy významných životních jubileí

Zamluvte si prostory pro slavnostní oslavu v
naší Sokolovské hospůdce.

Firemní akce

Hledáte inspirativní prostředí pro firemní akce
nebo obchodní setkání? Nehledejte, právě jste
našli.

ŠUMIVÁ VÍNA A SEKTY

Müller Thurgau (zkratka MT) je moštová odrůda révy vinné (Vitis vinifera), určená k výrobě bílých vín, kterou vyšlechtil Prof. Hermann Müller, původem ze švýcarského kantonu Thurgau, v roce 1882 křížením odrůd Ryzlink rýnský a Madlenka královská (Madeleine Royale).

Pilsner Urquell

Tajemství unikátního postupu vaření piva Pilsner Urquell se předává z generace na generaci již od první várky z roku 1842. Základem piva Pilsner Urquell je měkká plzeňská voda, která má díky svému nízkému obsahu minerálů ideální pivovarské vlastnosti, a proto dodává pivu unikátní jemnou

Sokolovská hospůdka
Gin & Whisky